Stojací lampa Nowodvorski 8981 HOTEL ecru

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 589110537 Stojací lampa Nowodvorski HOTEL - novinka 2022 od předního výrobce na svítidla Nowodvorski. Toto... více informací »
Stojací lampa Nowodvorski 8981 HOTEL ecru
Značka: Nowodvorski
3 707 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 589110537 Stojací lampa Nowodvorski HOTEL - novinka 2022 od předního výrobce na svítidla Nowodvorski. Toto...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 589110537
Stojací lampa Nowodvorski HOTEL – novinka 2022 od předního výrobce na svítidla Nowodvorski. Toto svítidlo Nowodvorski je zhotovené v kombinaci chromovaná ocel a textilní stínidlo. Lampa využívá jednu klasickou žárovku E27 s výkonem max. 60 W, která není součástí balení. Světlo je v moderním provedení a v naší nabídce najdete i další svítidla ze série HOTEL – nástěnná svítidla, stolní lampičku nebo závěsný lustr. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.Designový kus získáte taky na webu umístěný v rubrice stojací lampy! Vyberte si oblíbené produkty z této oblíbené rubriky snadno online! To ovšem není všechno, náš sortiment je široký! Máme v nabídce však také více skvělých kousků značky Nowodvorski. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Nowodvorski svým zákazníkům nabízí vynikající výrobky Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Kvalitní a velmi žádaný produkt Stojací lampa Nowodvorski 8981 HOTEL ecru od výrobce se skvělou pověstí Nowodvorski jde získat právě nyní za super cenu. Nyní pořídíte za super cenu 3 707 Kč.