Stojací lampa černý odstín páv design zlato uvnitř 40 cm – Simplo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104161 Tato stojací lampa Simplo je krásným poutačem v obývacím pokoji nebo v hale jako vchod.... více informací »
Stojací lampa černý odstín páv design zlato uvnitř 40 cm - Simplo
Značka: QAZQA
2 825 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104161 Tato stojací lampa Simplo je krásným poutačem v obývacím pokoji nebo v hale jako vchod....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104161
Tato stojací lampa Simplo je krásným poutačem v obývacím pokoji nebo v hale jako vchod. Skutečným poutačem lampy je stínidlo s jedinečným designem páva a zlatým povrchem uvnitř. Zlatý vnitřek stínidla okamžitě dodá vašemu životnímu prostoru útulný světelný efekt. Lampa má výšku 184 cm. Základna má průměr 25,5 cm. Stínidlo má průměr 40 cm. Dodávaný kabel je dlouhý 250 cm. Lampu doplníte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 W), je nutné ji objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Jaký přínos pro váš domov, naše stojací lampa Simplo!
Výjimečný výrobek Stojací lampa černý odstín páv design zlato uvnitř můžete dostat prostě na našem webu umístěný v kategorii stojaci lampy! Nyní si můžete vybrat ještě podobné produkty z této kategorie v bezva akci!

Tento neodolatelný produkt Stojací lampa černý odstín páv design zlato uvnitř 40 cm - Simplo od našeho výrobce QAZQA můžete získat právě nyní na našich stránkách extra výhodně. Právě teď za cenu 2 825 Kč.