Stojací lampa černý odstín páv design červená 40 cm – Parte

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104172 S naší stojací lampou Parte můžete ve svém interiéru vytvořit výrazný nádech. Krásná stojací lampa... více informací »
Stojací lampa černý odstín páv design červená 40 cm - Parte
Značka: QAZQA
3 365 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104172 S naší stojací lampou Parte můžete ve svém interiéru vytvořit výrazný nádech. Krásná stojací lampa...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104172
S naší stojací lampou Parte můžete ve svém interiéru vytvořit výrazný nádech. Krásná stojací lampa zakončená černým svítidlem a krásným stínidlem (průměr 40 cm) s designem páva. Stínidlo je skutečným poutačem, a to i při vypnutém světle! Parte lze snadno nastavit na výšku díky vysouvacímu mechanismu na přípravku. Například svítidlo má maximální výšku 191 cm, ale můžete jej upravit na minimálně 145 cm, takže vyberte požadovanou výšku! Patice lampy má průměr 25 cm. Dodávaný kabel je dlouhý 240 cm. Je vybaven svítidlem E27, takže pro tento Parte poskytněte světelný zdroj (max. 60 W) a užívejte si náladovou lampu do obývacího pokoje nebo ložnice! Poznámka: světelný zdroj není součástí dodávky. Stmívání je snadné pomocí externího stmívače. Vytvořte si doma příjemnou atmosféru s naší Parte!Tento akční produkt Stojací lampa černý odstín páv lze pořídit lehce tady u nás v populární rubrice stojaci lampy! Mrkněte na další zboží z naší rubriky v bezva akci. Výrobce má ve stále nabídkce velmi kvalitní produkty A to ještě není vše!

Nejprodávanější produkt Stojací lampa černý odstín páv design červená 40 cm - Parte snadno můžete najít u nás za výprodejovou cenu. Cena již od 4675.00 Kč. 3 365 Kč.