Stojací lampa černý odstín leopardí design 40 cm – Parte

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104178 S naší stojací lampou Parte můžete ve svém interiéru vytvořit výrazný nádech. Krásná... více informací »
Stojací lampa černý odstín leopardí design 40 cm - Parte
Značka: QAZQA
1 955 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104178 S naší stojací lampou Parte můžete ve svém interiéru vytvořit výrazný nádech. Krásná...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104178
S naší stojací lampou Parte můžete ve svém interiéru vytvořit výrazný nádech. Krásná stojací lampa s černým svítidlem a krásným stínidlem (průměr 40 cm) s leopardím designem a zlatým interiérem. Stínidlo je skutečným poutačem, a to i při vypnutém světle! Zlatý interiér stínidla vytváří útulnou atmosféru. Parte lze snadno nastavit na výšku díky vysouvacímu mechanismu na přípravku. Například svítidlo má maximální výšku 191 cm, ale můžete jej upravit na minimálně 145 cm, takže vyberte požadovanou výšku! Patice lampy má průměr 25 cm. Dodávaný kabel je dlouhý 240 cm. Je vybaven svítidlem E27, takže pro tento Parte poskytněte světelný zdroj (max. 60 W) a užívejte si náladovou lampu do obývacího pokoje nebo ložnice! Poznámka: světelný zdroj není součástí dodávky. Stmívání je snadné pomocí externího stmívače. Vytvořte si doma příjemnou atmosféru s naší Parte!
Hodně oblíbený produkt Stojací lampa černý odstín lze pořídit prostě tady na našich stránkách v populární sekci stojaci lampy! Vyberte si ještě další produkty z této oblíbené kategorie za mimořádně nízkou cenu! To ale ovšem není všechno, naše nabídka je široká. U nás v nabídce najdete další skvělé kousky od výrobce QAZQA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený výrobek Stojací lampa černý odstín leopardí design 40 cm - Parte s pečetí kvality od značky QAZQA můžete získat v naší online nabídce za skvělou cenu! Akční cena od 1 955 Kč.