Stojací lampa černé květinové provedení nastavitelné 40 cm – Parte

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104180 S naší stojací lampou Parte můžete ve svém interiéru vytvořit výrazný nádech. Krásná... více informací »
Stojací lampa černé květinové provedení nastavitelné 40 cm - Parte
Značka: QAZQA
2 199 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104180 S naší stojací lampou Parte můžete ve svém interiéru vytvořit výrazný nádech. Krásná...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104180
S naší stojací lampou Parte můžete ve svém interiéru vytvořit výrazný nádech. Krásná stojací lampa zakončená černým svítidlem a krásným stínidlem (průměr 40 cm) s květinovým designem a zlatým interiérem. Stínidlo je skutečným poutačem, a to i při vypnutém světle! Zlatý interiér stínidla vytváří útulnou atmosféru. Parte lze snadno nastavit na výšku díky vysouvacímu mechanismu na přípravku. Například svítidlo má maximální výšku 191 cm, ale můžete jej upravit na minimálně 145 cm, takže vyberte požadovanou výšku! Patice lampy má průměr 25 cm. Dodávaný kabel je dlouhý 240 cm. Je vybaven svítidlem E27, takže pro tento Parte poskytněte světelný zdroj (max. 60 W) a užívejte si náladovou lampu do obývacího pokoje nebo ložnice! Poznámka: světelný zdroj není součástí dodávky. Stmívání je snadné pomocí externího stmívače. Vytvořte si doma příjemnou atmosféru s naší Parte! Kvalitní a žádaný produkt Stojací lampa černé květinové provedení nastavitelné 40 cm – Parte můžete sehnat již dnes tady u nás ve známé kategorii stojaci lampy. Nyní si můžete pořídit jiné produkty z této sekce za výprodejovou cenu.

Diskontní produkt Stojací lampa černé květinové provedení nastavitelné 40 cm - Parte od výrobce s dlouholetou historií QAZQA snadno získáte momentálně levně. Cenově vychází na 2 199 Kč.