Stojací lampa černá velurová odstín oranžová 40 cm – Simplo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104165 Velmi útulná stojací lampa, to je naše Simplo. Pěkně zakončené černým svítidlem a... více informací »
Stojací lampa černá velurová odstín oranžová 40 cm - Simplo
Značka: QAZQA
1 709 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104165 Velmi útulná stojací lampa, to je naše Simplo. Pěkně zakončené černým svítidlem a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104165
Velmi útulná stojací lampa, to je naše Simplo. Pěkně zakončené černým svítidlem a sametově oranžovým stínidlem. Perfektní doplněk obývacího pokoje v koutku na čtení nebo v ložnici jako výrobce nálad. Oranžové stínidlo je skutečným poutačem a večer poskytuje hřejivý a útulný světelný efekt! Lampa má výšku 184 cm. Základna má průměr 25,5 cm. Stínidlo má výšku 40 cm. Žárovka je dodávána včetně kabelu a zástrčky (250 cm). Tuto stojací lampu doplníte světelným zdrojem s výbojkou E27 (max. 60 W), který je třeba objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Udělejte si doma pohodlí s naším Simplo!
Exkluzivní produkt Stojací lampa černá velurová odstín lze pořídit pohodlně tady na našich stránkách v oblíbené sekci stojaci lampy! Připravili jsme ještě další zboží ve zmíněné rubrice za super peníze. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více. Máme v nabídce však také další kvalitní produkty značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento velmi žádaný kousek Stojací lampa černá velurová odstín oranžová 40 cm - Simplo od skvělé a známé značky QAZQA snadno můžete sehnat u nás nyní ve výhodné akci. Aktuálně výhodně za 1 709 Kč.