Stojací lampa černá včetně LED s dotykovým stmívačem a čtecím ramenem – Hanz

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103789 Stojací lampa Hanz je nadčasová designová stojací lampa vhodná do vašeho... více informací »
Stojací lampa černá včetně LED s dotykovým stmívačem a čtecím ramenem - Hanz
Značka: Paul Neuhaus
3 065 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103789 Stojací lampa Hanz je nadčasová designová stojací lampa vhodná do vašeho...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 103789
Stojací lampa Hanz je nadčasová designová stojací lampa vhodná do vašeho interiéru! Protože je vyroben z oceli a má černou barvu, hodí se ke každému stylu bydlení. Stojací lampa má celkovou výšku 193 cm, šířku 56,5 cm a délku 57 cm. Lampa má nevyměnitelné LED osvětlení. Se světelným výkonem 2 500 lumenů a 3 000 Kelvinů je to skutečná síla! Lampu lze stmívat dotykovým stmívačem, takže si intenzitu světla určujete sami. Super šikovný! V průměru stojací lampa vydrží 20 000 hodin hoření. Tato položka je dodávána s kabelem (200 cm) a zástrčkou. Praktické rameno pro čtení usnadňuje čtení knihy na vašem líném křesle! Dva světelné body lze ovládat odděleně od sebe. Designová stojací lampa Hanz je přesně to, co hledáte!Tento skvělý kousek můžete pořídit nyní tu na našem webu v populární rubrice stojaci lampy. Nyní koupíte nové produkty ve zmíněné rubrice ve výhodné akci! U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás také další skvělé zboží od výrobce Paul Neuhaus. Najdete je níže na této stránce. Tento vyjímečný výrobce Paul Neuhaus dlouhodobě poskytuje top výrobky

Unikátní produkt Stojací lampa černá včetně LED s dotykovým stmívačem a čtecím ramenem - Hanz od značky se zárukou kvality Paul Neuhaus seženete u nás napořád výhodně. Zrovna teď v akci za 3 065 Kč.