Stojací lampa černá včetně LED 3stupňového stmívatelného 5světla – Kasia

Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 103714 Méně je více! Stojací lampa Kasia to opět dokazuje. Jeho jednoduchý design... více informací »
Stojací lampa černá včetně LED 3stupňového stmívatelného 5světla - Kasia
Značka: Trio Leuchten
5 665 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 103714 Méně je více! Stojací lampa Kasia to opět dokazuje. Jeho jednoduchý design...

Výrobce: Trio Leuchten
Produkt číslo: 103714
Méně je více! Stojací lampa Kasia to opět dokazuje. Jeho jednoduchý design přináší klid a dodá vašemu interiéru moderní nádech. Kasia je vyrobena z oceli a je dokončena v černé barvě. Má výšku 195 cm a průměr 30 cm. Základna má průměr 30,5 cm. Kasia se dodává včetně kabelu (180 cm) a zástrčky. Stojací lampa má 5 světelných bodů, z nichž každý má nevyměnitelné LED osvětlení. Ty mají světelný výkon 350 lumenů a 3 000 Kelvinů. Kasia je stmívatelná pomocí 3stupňového stmívače, který zajišťuje, že světlo lze snadno ztlumit ve třech různých polohách. Když jednou stisknete vypínač, získáte 100% (plné) světlo, podruhé získáte 60% světla. A pokud potřetí stisknete spínač světel, získáte 30% (atmosférického) světla. Kasia vydrží v průměru 30 000 hodin hoření. Krásný a atraktivní doplněk do vašeho obývacího pokoje, pracovny nebo kanceláře. Kasia poskytuje trochu stylu, který potřebujete!

Tento žádaný kus Stojací lampa černá včetně LED 3stupňového stmívatelného 5světla - Kasia od výrobce se skvělou pověstí Trio Leuchten jednoduše můžete získat právě nyní na našich stránkách za extra cenu. Akční cena již od 5 665 Kč.