Stojací lampa černá se zlatým odstínem 40 cm nastavitelná – Parte

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104174 S naší podlahovou lampou Parte můžete ve svém interiéru vytvořit útulný nádech.... více informací »
Stojací lampa černá se zlatým odstínem 40 cm nastavitelná - Parte
Značka: QAZQA
2 089 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104174 S naší podlahovou lampou Parte můžete ve svém interiéru vytvořit útulný nádech....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104174
S naší podlahovou lampou Parte můžete ve svém interiéru vytvořit útulný nádech. Krásná stojací lampa s černým svítidlem a krásným látkovým stínidlem (průměr 40 cm) ve zlaté barvě a zlatém interiéru. Stínidlo je skutečným poutačem, a to i při vypnutém světle! Parte lze snadno nastavit na výšku díky vysouvacímu mechanismu na přípravku. Například svítidlo má maximální výšku 191 cm, ale můžete jej upravit na minimálně 145 cm, takže vyberte požadovanou výšku! Patice lampy má průměr 25 cm. Dodávaný kabel je dlouhý 240 cm. Je vybaven svítidlem E27, takže pro tento Parte poskytněte světelný zdroj (max. 60 W) a užívejte si náladovou lampu do obývacího pokoje, ložnice nebo do haly! Poznámka: světelný zdroj není součástí dodávky. Stmívání je snadné pomocí externího stmívače. Vytvořte si doma příjemnou atmosféru s naší Parte!

Tento žádaný výrobek Stojací lampa černá se zlatým odstínem 40 cm nastavitelná - Parte s pečetí kvality od značky QAZQA je dostupný momentálně na našich stránkách ve výhodné akci. Za bezkonkureční cenu 2 089 Kč.