Stojací lampa černá se zlatým 51 cm nastavitelným stativem – Magnax

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102519 Tento Magnax je opravdu skvělá stojací lampa. Se stativovou nohou a matně černou barvou je... více informací »
Stojací lampa černá se zlatým 51 cm nastavitelným stativem - Magnax
Značka: QAZQA
5 039,65 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102519 Tento Magnax je opravdu skvělá stojací lampa. Se stativovou nohou a matně černou barvou je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102519
Tento Magnax je opravdu skvělá stojací lampa. Se stativovou nohou a matně černou barvou je to průmyslová stolní lampa. Je vyroben z oceli a na vnitřní straně je zlato. To vytváří v místnosti útulný světelný efekt! Lampa má průměr 69,5 cm. Je výškově nastavitelný: maximálně 158 cm a minimálně 133 cm. Stínidlo má průměr 51 cm a výšku 22 cm. Magnax je dodáván s kabelem (180 cm) a zástrčkou. Stolní lampu doplníte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 W), který si musíte ještě objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače. Takže je to útulné! Stínidlo je nastavitelné, takže se rozhodnete, kde světlo svítí, super praktické. Získejte tohoto výrobce atmosféry a dokončete svůj interiér!

Kvalitní a žádaný produkt Stojací lampa černá se zlatým 51 cm nastavitelným stativem - Magnax od známé kvalitní značky QAZQA máte možnost koupit zde teď opravdu výhodně. Aktuálně stojí u nás 5 039,65 Kč.