Stojací lampa černá se zlatem 35 cm nastavitelná – Magnax

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102508 Páni, co je to skvělá průmyslová stojací lampa Magnax! Lampa je vyrobena z oceli, na... více informací »
Stojací lampa černá se zlatem 35 cm nastavitelná - Magnax
Značka: QAZQA
4 679 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102508 Páni, co je to skvělá průmyslová stojací lampa Magnax! Lampa je vyrobena z oceli, na...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102508
Páni, co je to skvělá průmyslová stojací lampa Magnax! Lampa je vyrobena z oceli, na vnější straně je černá a na vnitřní straně je zlatá. Zlatý interiér stínu poskytuje útulný světelný efekt v každé místnosti v domě. Lampa má délku 40,5 cm a šířku 35 cm. Je výškově nastavitelný, maximálně 169 cm a minimálně 139 cm. Super šikovný, takže vždy dokonale zapadne do vašeho interiéru! Základna má průměr 30 cm. Tento výrobek je dodáván s kabelem (180 cm) a zástrčkou. Stínidlo má průměr 35 cm a výšku 12,5 cm. Doplňujete Magnax světelným zdrojem s výbojkou E27 (max. 60 W), který si musíte ještě objednat zvlášť. Chcete-li vytvořit další atmosféru, můžete lampu připojit k stmívači, který není součástí dodávky. Stínidlo je také nastavitelné, takže se můžete rozhodnout, kde světlo svítí. Stylový doplněk do domácnosti, stojací lampa Magnax. Povedený produkt můžete najít bezstarostně tu na stránkách ve známé rubrice stojaci lampy! Mrkněte na ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii v akci. Populární značka QAZQA dodává vynikající produkty. Udělejte radost sami sobě!

Hodně oblíbený výrobek Stojací lampa černá se zlatem 35 cm nastavitelná - Magnax od značky se zárukou kvality QAZQA máte možnost pořídit tady a teď za skvělou cenu. Nyní pořídíte jen za 4 679 Kč.