Stojací lampa černá s velurovým odstínem růžová se zlatem 35 cm – Parte

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98587 Máte rádi klasický dotek ve svém interiéru? Pak je tato stojací lampa Parte pro vás opravdu něco! Moderní... více informací »
Stojací lampa černá s velurovým odstínem růžová se zlatem 35 cm - Parte
Značka: QAZQA
2 925 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98587 Máte rádi klasický dotek ve svém interiéru? Pak je tato stojací lampa Parte pro vás opravdu něco! Moderní...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98587
Máte rádi klasický dotek ve svém interiéru? Pak je tato stojací lampa Parte pro vás opravdu něco! Moderní stojací lampa, povrchová úprava z černého kovu. Vybaven elegantním světle růžovým sametovým stínidlem se zlatým vnitřkem, který vytváří krásný světelný efekt. Na zařízení je vypínač. Parte lze snadno nastavit na výšku díky vysouvacímu mechanismu. Například základna má maximální výšku 143 cm, ale můžete ji upravit na minimálně 103 cm, takže vyberte požadovanou výšku! Patice lampy má průměr 25 cm. Je vybaven svítidlem E27, takže pro tento Parte poskytněte světelný zdroj (max. 60 W) a užívejte si náladovou lampu do obývacího pokoje! Stmívání je snadné pomocí externího stmívače. Vytvořte si doma pomocí stojací lampy příjemnou atmosféru! Unikátní a oblíbený výrobek Stojací lampa černá s velurovým odstínem růžová se zlatem 35 cm – Parte pořídíte přímo u nás umístěný v sekci stojaci lampy. Nyní si můžete koupit ostatní zboží ve zmiňované kategorii ve slevě! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky od značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Hodně povedený výrobek Stojací lampa černá s velurovým odstínem růžová se zlatem 35 cm - Parte pocházející od značky QAZQA je k získání u nás právě za extra cenu. Právě teď za cenu 2 925 Kč.