Stojací lampa černá s velurovým odstínem motýli 35 cm – Parte

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98582 Máte rádi nápadnou stojací lampu ve vašem interiéru? Pak je tato stojací lampa Parte pro vás opravdu něco!... více informací »
Stojací lampa černá s velurovým odstínem motýli 35 cm - Parte
Značka: QAZQA
2 925 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98582 Máte rádi nápadnou stojací lampu ve vašem interiéru? Pak je tato stojací lampa Parte pro vás opravdu něco!...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98582
Máte rádi nápadnou stojací lampu ve vašem interiéru? Pak je tato stojací lampa Parte pro vás opravdu něco! Moderní stojací lampa, povrchová úprava z černého kovu. Vybaven elegantním modrým sametovým stínidlem v motivu motýla se zlatým interiérem, který vytváří krásný světelný efekt. Na zařízení je vypínač. Parte lze snadno nastavit na výšku díky vysouvacímu mechanismu. Například základna má maximální výšku 143 cm, ale můžete ji upravit na minimálně 103 cm, takže vyberte požadovanou výšku! Patice lampy má průměr 25 cm. Je vybaven svítidlem E27, takže pro tento Parte poskytněte světelný zdroj (max. 60 W) a užívejte si náladovou lampu do obývacího pokoje! Stmívání je snadné pomocí externího stmívače. Vytvořte si doma pomocí stojací lampy příjemnou atmosféru!Super produkt Stojací lampa černá s velurovým je k získání prostě tady u nás v sekci stojaci lampy. Prozkoumejte podobné zboží ve zmíněné rubrice z pohodlí domova! Přední značka QAZQA představuje skvělé produkty. A tady je důkaz.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Stojací lampa černá s velurovým odstínem motýli 35 cm - Parte od dodavatele kvalitních produktů QAZQA snadno naleznete u nás opravdu levně. Akční cena již od 2 925 Kč.