Stojací lampa černá s velurovým odstínem černá se zlatem 35 cm – Parte

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98580 Máte rádi klasický dotek ve svém interiéru? Pak je tato stojací lampa Parte pro vás opravdu... více informací »
Stojací lampa černá s velurovým odstínem černá se zlatem 35 cm - Parte
Značka: QAZQA
2 795 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98580 Máte rádi klasický dotek ve svém interiéru? Pak je tato stojací lampa Parte pro vás opravdu...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98580
Máte rádi klasický dotek ve svém interiéru? Pak je tato stojací lampa Parte pro vás opravdu něco! Moderní stojací lampa, povrchová úprava z černého kovu. Vybaven elegantním černým sametovým stínidlem se zlatým interiérem, který vytváří krásný světelný efekt. Na zařízení je vypínač. Parte lze snadno nastavit na výšku díky vysouvacímu mechanismu. Například základna má maximální výšku 143 cm, ale můžete ji upravit na minimálně 103 cm, takže vyberte požadovanou výšku! Patice lampy má průměr 25 cm. Je vybaven svítidlem E27, takže pro tento Parte poskytněte světelný zdroj (max. 60 W) a užívejte si náladovou lampu do obývacího pokoje! Stmívání je snadné pomocí externího stmívače. Vytvořte si doma pomocí stojací lampy příjemnou atmosféru!
Diskontní produkt máte možnost koupit pohodlně tu na našem webu zařazený v sekci stojaci lampy! Získejte ještě další produkty z této sekce snadno online! Známá značka vás obohatí o velmi kvalitní výrobky. Přesvědčte se sami! To ale ovšem není vše, nebojte, máme toho více. Mrkněte také na další zboží od dodavatele . Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý produkt Stojací lampa černá s velurovým odstínem černá se zlatem 35 cm - Parte můžete získat na našich stránkách teď ve výprodejové akci. Cena od 2319.00 korun! 2 795 Kč.