Stojací lampa černá s lampou na čtení vč. LED a stmívače – Diva 2

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91863 Černá Diva 2 má krásný vzhled, jak můžete očekávat od jména jako Diva. Toto svítidlo je... více informací »
Stojací lampa černá s lampou na čtení vč. LED a stmívače - Diva 2
Značka: QAZQA
3 235 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91863 Černá Diva 2 má krásný vzhled, jak můžete očekávat od jména jako Diva. Toto svítidlo je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91863
Černá Diva 2 má krásný vzhled, jak můžete očekávat od jména jako Diva. Toto svítidlo je také vybaveno druhým světelným zdrojem v podobě super šikovné lampičky na čtení, takže dva ptáčata s jedním kamenem! Tato lampa na čtení je vybavena ohebným ramenem, a proto je plně nastavitelná, kdekoli chcete. Lampa je na rámu stmívatelná, takže si můžete vytvořit perfektní atmosféru. Ideální pro použití ve vašem obývacím pokoji. Lampa má celkovou výšku 180 cm. Základna má průměr 25 cm. Je dodáván s kabelem o maximální délce 190 cm. Lampa má integrovanou LED (nevyměnitelnou). Lampa na čtení má 500 lumenů a 3000 Kelvinů. S 20 000 hodinami hoření bude ve vašem domě hořet velmi dlouho! Kroužek v horní části lampy má 1800 lumenů a 3000 Kelvinů. Dodejte svému interiéru moderní nádech s touto Diva 2!
Tento velmi žádaný produkt máte možnost pořídit přímo na našem webu v rubrice stojaci lampy! Mrkněte na další zboží z této kategorie za internetové ceny. U nás nabízíme více, máme v nabídce další skvělé kousky značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě kousek Stojací lampa černá s lampou na čtení vč. LED a stmívače - Diva 2 od odblíbeného výrobce QAZQA k dostání tady za výborné peníze. Aktuálně stojí u nás 3 235 Kč.