Stojací lampa černá odstín šedá 40 cm nastavitelná – Parte

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104181 S naší stojací lampou Parte můžete ve svém interiéru vytvořit nadčasový nádech.... více informací »
Stojací lampa černá odstín šedá 40 cm nastavitelná - Parte
Značka: QAZQA
2 089 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104181 S naší stojací lampou Parte můžete ve svém interiéru vytvořit nadčasový nádech....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104181
S naší stojací lampou Parte můžete ve svém interiéru vytvořit nadčasový nádech. Krásná stojací lampa s černým svítidlem a krásným stínidlem (průměr 40 cm) v klasické šedé barvě a zlatém interiéru. S naší stojací lampou Parte jdete po míru ve svém interiéru. Zlatý interiér stínidla vytváří útulnou atmosféru. Lampa je snadno výškově nastavitelná díky vysouvacímu mechanismu na svítidle. Například svítidlo má maximální výšku 191 cm, ale můžete jej upravit na minimálně 145 cm, takže vyberte požadovanou výšku! Patice lampy má průměr 25 cm. Dodávaný kabel je dlouhý 240 cm. Je vybaven svítidlem E27, takže pro tento Parte poskytněte světelný zdroj (max. 60 W) a užívejte si náladovou lampu do obývacího pokoje nebo ložnice! Poznámka: světelný zdroj není součástí dodávky. Stmívání je snadné pomocí externího stmívače. Vytvořte si doma příjemnou atmosféru s naší Parte! Tento zlevněný produkt Stojací lampa černá odstín jde nakoupit v pohodě tu na webu umístěný v sekci stojaci lampy. Nyní pořídíte parádní produkty z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Náš sortiment je široký, mrkněte na více kvalitních produktů od značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Věhlasná značka QAZQA svým zákazníkům nabízí špičkové výrobky Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Unikátní výrobek Stojací lampa černá odstín šedá 40 cm nastavitelná - Parte od společnosti se zárukou kvality QAZQA snadno najdete tady teď ve výhodné akci. Akční ceny od 2 089 Kč.