Stojací lampa černá odstín hnědá 40 cm nastavitelná – Parte

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104175 S naší podlahovou lampou Parte můžete ve svém interiéru vytvořit útulný nádech.... více informací »
Stojací lampa černá odstín hnědá 40 cm nastavitelná - Parte
Značka: QAZQA
2 089 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104175 S naší podlahovou lampou Parte můžete ve svém interiéru vytvořit útulný nádech....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104175
S naší podlahovou lampou Parte můžete ve svém interiéru vytvořit útulný nádech. Krásná stojací lampa s černým svítidlem a krásným hnědým stínidlem (průměr 40 cm). Stínidlo je skutečným poutačem, a to i při vypnutém světle! Parte lze snadno nastavit na výšku díky vysouvacímu mechanismu na přípravku. Například svítidlo má maximální výšku 191 cm, ale můžete jej upravit na minimálně 145 cm, takže vyberte požadovanou výšku! Patice lampy má průměr 25 cm. Dodávaný kabel je dlouhý 240 cm. Je vybaven svítidlem E27, takže pro tento Parte poskytněte světelný zdroj (max. 60 W) a užívejte si náladovou lampu do obývacího pokoje, ložnice nebo do haly! Poznámka: světelný zdroj není součástí dodávky. Stmívání je snadné pomocí externího stmívače. Vytvořte si doma příjemnou atmosféru s naší Parte!Velmi prodávaný výrobek Stojací lampa černá odstín hnědá 40 cm nastavitelná – Parte dostanete prostě na našem webu v oblíbené sekci stojaci lampy. Nyní získáte jiné produkty ve zmiňované rubrice za extra cenu. To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce však také více skvělých produktů od značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Přední dodavatel QAZQA má v nabídce kvalitní produkty.

Neodolatelný produkt Stojací lampa černá odstín hnědá 40 cm nastavitelná - Parte od dodavatele s dlouholetou historií QAZQA je k získání v naší aktuální nabídce extra se slevou! Nyní zakoupíte za 2 089 Kč.