Stojací lampa černá odstín červená 40 cm nastavitelná – Parte

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104177 S naší stojací lampou Parte můžete ve svém interiéru vytvořit výrazný nádech. Krásná... více informací »
Stojací lampa černá odstín červená 40 cm nastavitelná - Parte
Značka: QAZQA
1 955 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104177 S naší stojací lampou Parte můžete ve svém interiéru vytvořit výrazný nádech. Krásná...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104177
S naší stojací lampou Parte můžete ve svém interiéru vytvořit výrazný nádech. Krásná stojací lampa s černým svítidlem a krásným stínidlem (průměr 40 cm) ve stylové tmavě červené barvě. Stínidlo je skutečným poutačem ve vaší domácnosti, a to i při zhasnutém světle! Parte lze snadno nastavit na výšku díky vysouvacímu mechanismu na přípravku. Například svítidlo má maximální výšku 191 cm, ale můžete jej upravit na minimálně 145 cm, takže vyberte požadovanou výšku! Patice lampy má průměr 25 cm. Dodávaný kabel je dlouhý 240 cm. Je vybaven svítidlem E27, takže pro tento Parte poskytněte světelný zdroj (max. 60 W) a užívejte si náladovou lampu do obývacího pokoje nebo ložnice! Poznámka: světelný zdroj není součástí dodávky. Stmívání je snadné pomocí externího stmívače. Vytvořte si doma příjemnou atmosféru s naší Parte!
Tento skvělý kousek jde koupit bezprostředně tu na našem webu v kategorii stojaci lampy! Podívejte se na kvalitní zboží z této populární sekce jednoduše online! Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete další produkty značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže. U zákazníků oblíbená značka QAZQA pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní zboží

Oblíbený výrobek Stojací lampa černá odstín červená 40 cm nastavitelná - Parte od dodavatele zboží QAZQA můžete najít právě nyní na našich stránkách skutečně levně! Nyní za 1 955 Kč.