Stojací lampa bronzová včetně LED a stmívače s lampou na čtení – Empoli

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103424 Moderní stojací lampa s lampou na čtení, Empoli ji má. Jeho ocelová armatura má bronzovou barvu spolu se... více informací »
Stojací lampa bronzová včetně LED a stmívače s lampou na čtení - Empoli
Značka: QAZQA
3 079 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103424 Moderní stojací lampa s lampou na čtení, Empoli ji má. Jeho ocelová armatura má bronzovou barvu spolu se...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103424
Moderní stojací lampa s lampou na čtení, Empoli ji má. Jeho ocelová armatura má bronzovou barvu spolu se sklem, které jí dodává nadčasový vzhled. Stojací lampa má průměr 32 cm a celkovou výšku 180 cm. Nastavitelné rameno má délku 65 cm. Základna má průměr 28 cm a výšku 3,5 cm. Empoli se dodává s kabelem (250 cm) a zástrčkou. Stojací lampa má 2 světelné body LED, z nichž každý je integrován do svítidla. Empoli má světelný výkon 3000 Kelvinů a 3000 lumenů, což z něj činí skutečnou sílu! Naštěstí je lampa stmívatelná, a to jak stojací lampa, tak lampa na čtení. Ty lze nastavit odděleně od sebe. V průměru stojací lampa vydrží 20 000 hodin hoření. Empoli je ideální stojací lampa do obývacího pokoje. Moderní design a velmi šikovný při čtení knihy ve svém líném křesle. Co ještě chceš!?

Akční a ve slevě kousek Stojací lampa bronzová včetně LED a stmívače s lampou na čtení - Empoli od spolehlivé značky QAZQA je k získání nyní skutečně výhodně. Akční cena již od 3 079 Kč.