Stojací lampa bronzová s bílým stínidlem a nastavitelným ramenem – Ladas Deluxe

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102376 Ladas je klasická stojací lampa, která se skvěle hodí do moderního interiéru. Stojací... více informací »
Stojací lampa bronzová s bílým stínidlem a nastavitelným ramenem - Ladas Deluxe
Značka: QAZQA
6 015 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102376 Ladas je klasická stojací lampa, která se skvěle hodí do moderního interiéru. Stojací...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102376
Ladas je klasická stojací lampa, která se skvěle hodí do moderního interiéru. Stojací lampa je vyrobena z oceli, je bronzová a má bílé látkové stínidlo. Ladas lze snadno výškově nastavit díky výsuvnému mechanismu. Je výškově nastavitelný, maximálně 150 cm a minimálně 119 cm. Ladas má na délku 52,5 cm a na šířku 30 cm. Základna má průměr 25 cm a výšku 2,5 cm. Stínidlo má průměr 35 cm a výšku 20 cm. Svítidlo můžete doplnit o světelný zdroj s objímkou E27 (40 Watt), který je nutné objednat samostatně. Tato položka je dodávána se šňůrou (218,5 cm). Můžete jej stmívat externím stmívačem, který není součástí dodávky. Oživte svůj obývací pokoj, pracovnu nebo ložnici touto moderní stojací lampou Ladas!

Vynikající kousek Stojací lampa bronzová s bílým stínidlem a nastavitelným ramenem - Ladas Deluxe od top výrobce QAZQA pořídíte právě teď skutečně výhodně! Výhodně za super cenu 6 015 Kč.