Stojací lampa bílá 110 cm IP44- Storm Extra Large

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98370 Naše slavná Storm má velkého bratra! Multifunkční a šetrné k životnímu prostředí. Designér karavanity... více informací »
Stojací lampa bílá 110 cm IP44- Storm Extra Large
Značka: QAZQA
8 079 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98370 Naše slavná Storm má velkého bratra! Multifunkční a šetrné k životnímu prostředí. Designér karavanity...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98370
Naše slavná Storm má velkého bratra! Multifunkční a šetrné k životnímu prostředí. Designér karavanity Femke Creemers použil ikonický tvar bouřkové lampy a přeměnil ji na lampu, která je skutečně odolná proti bouři (hodnota IP IP44). Jedná se o ikonickou venkovní lampu, kterou můžete použít jako poutač na vaší zahradě nebo pod terasou. Tato bouře má výšku 110 cm a šířku 75 cm. Základna má průměr 50 cm. Je dodáván s kabelem o délce 4,8 metru: velmi dlouhý! Doplňte svůj Storm světelným zdrojem, který se hodí do svítidla E27. Poznámka: Storm nelze stmívat. Samozřejmě se můžete vždy rozhodnout koupit světelný zdroj s efektem plamene pro ještě větší atmosféru. Vyberte si na vaší zahradě jedinečný poutač se Storm Extra Large!
Hodně prodávaný produkt Stojací lampa bílá 110 je dostupný bez obtíží tady na webu v kategorii venkovni stojaci lampy! Vyhledejte si zlevněné produkty ve zmiňované sekci za super peníze! Věhlasná značka QAZQA má ve stále nabídkce špičkový sortiment A to ještě není vše.

Tento neodolatelný výrobek Stojací lampa bílá 110 cm IP44- Storm Extra Large od oblíbené značky QAZQA lze koupit právě nyní za báječnou cenu! V současnosti za 8 079 Kč.