Stojací lampa Art Deco černá s hnědým sklem – Pallon

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 105411 Stojací lampa Pallon ve stylu Art Deco je nápadná díky přechodu z čirého do hnědého kouřového skla. To... více informací »
Stojací lampa Art Deco černá s hnědým sklem - Pallon
Značka: QAZQA
1 449 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 105411 Stojací lampa Pallon ve stylu Art Deco je nápadná díky přechodu z čirého do hnědého kouřového skla. To...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 105411
Stojací lampa Pallon ve stylu Art Deco je nápadná díky přechodu z čirého do hnědého kouřového skla. To okamžitě vytvoří teplý světelný efekt v místnosti. Stojací lampa je vyrobena ze skla s ocelí a povrchově upravena v hnědé a černé barvě. Má průměr 25 cm a výšku 143 cm. Základna má průměr 25 cm a výšku 2,5 cm. Šňůra stojací lampy má délku 250 cm. Skleněné stínidlo má průměr 25 cm a výšku 22 cm. Pallon zakončíte světelným zdrojem s objímkou E27 max. 40 Watt. Tu si ještě musíte objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná externím stmívačem, který není součástí dodávky. Doplňte svůj obývací pokoj, pracovnu nebo ložnici stojací lampou Pallon.

Designový produkt Stojací lampa Art Deco černá s hnědým sklem - Pallon od skvělého výrobce QAZQA pohodlně nakoupíte právě dnes levně. Akční cena od 1 449 Kč.