Stativová průmyslová stojací lampa černá – Magna 40 Eglip

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98222 Stojací lampa Magna 40 Eglip je jednou z našich oblíbených. Dokonale se hodí do tvrdého a průmyslového... více informací »
Stativová průmyslová stojací lampa černá - Magna 40 Eglip
Značka: QAZQA
2 439 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98222 Stojací lampa Magna 40 Eglip je jednou z našich oblíbených. Dokonale se hodí do tvrdého a průmyslového...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98222
Stojací lampa Magna 40 Eglip je jednou z našich oblíbených. Dokonale se hodí do tvrdého a průmyslového interiéru. Rafinovanou stojací lampou je stojací lampa Magna 40 Eglip. Tato lampa má nejen krásný design zvenčí, ale také zevnitř. Zlatá barva dává fantastický efekt. Zapněte světlo a váš domov bude zahalen do krásné zlaté záře! Kapotu můžete otočit nahoru, abyste mohli určit, kam má ve vašem interiéru svítit světlo. Lampa je také stmívatelná (stmívač není součástí dodávky). Tímto způsobem můžete ve svém domě vytvořit přesně tu správnou atmosféru! Lampa má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte. Tento stativ má výšku 144 cm, základna má průměr 60,1 cm. Šňůra má délku 320 cm. Rozhodněte se pro atmosféru a vyberte si stojací lampu Magna 40 Eglip!
Tento vynikající produkt Stativová průmyslová stojací lampa černá můžete dostat aktuálně tu v oblíbené rubrice stojaci lampy. Připravili jsme akční produkty z této známé rubriky ve výhodné akci! Mezi zákazníky oblíbený výrobce QAZQA pro vás připravuje prvotřídní sortiment. Vždyť to vidíte sami. To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Mrkněte na další prověřené kousky od značky QAZQA. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný produkt Stativová průmyslová stojací lampa černá - Magna 40 Eglip od známé společnosti QAZQA jde sehnat právě dnes ve výprodejové akci! Ceny již od 2 439 Kč.