Stativová průmyslová stojací lampa bílá – Mangoes

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98837 Toto Mangoes je robustní průmyslová stojací lampa s nastavitelnou výškou. Krásný reflektor do obývacího... více informací »
Stativová průmyslová stojací lampa bílá - Mangoes
Značka: QAZQA
3 585 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98837 Toto Mangoes je robustní průmyslová stojací lampa s nastavitelnou výškou. Krásný reflektor do obývacího...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98837
Toto Mangoes je robustní průmyslová stojací lampa s nastavitelnou výškou. Krásný reflektor do obývacího pokoje! Bílá barva je velmi nadčasová. Bílý odstín lze nastavit ve směru světla, což je velmi užitečné pro čtení. Na základně je nastavitelná výška: maximální výška 160 cm a minimální výška 107,5 cm. Dodává se s kabelem o maximální délce 245 cm. Stínidlo má průměr 30 cm. Doplňte svá manga o robustní světelný zdroj, který se vejde do svítidla E27 (max. 25 W). Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače; Zvyšte atraktivitu svého interiéru s tímto průmyslovým poutačem!Tento neodolatelný produkt Stativová průmyslová stojací lampa bílá – Mangoes můžete získat právě nyní tu na webu ve známé sekci stojaci lampy. Vyberte si akční zboží ve zmíněné rubrice v bezva akci.

Tento exkluzivní produkt Stativová průmyslová stojací lampa bílá - Mangoes od naší známé značky QAZQA jednoduše získáte na našich stránkách teď právě levně. Výhodně za 3 585 Kč.