Stativ černý s plátnem odstín černá 45 cm – Stativ Classic

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104100 Stojací lampa, která se skvěle hodí do obývacího pokoje! Hledáte lampu například na... více informací »
Stativ černý s plátnem odstín černá 45 cm - Stativ Classic
Značka: QAZQA
1 839 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104100 Stojací lampa, která se skvěle hodí do obývacího pokoje! Hledáte lampu například na...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104100
Stojací lampa, která se skvěle hodí do obývacího pokoje! Hledáte lampu například na pohovku? Na to je ideální Tripod Classic. Máme ji v nespočtu variací, takže pro každého se najde vhodná lampa. Stojací lampa je vyrobena ze dřeva a má černou barvu. Má výšku 136 cm a průměr 45 cm. Základna má průměr 42,2 cm. Stínidlo, které je součástí dodávky, je vyrobeno z černého lnu a má výšku 25 cm a průměr 45 cm. Dodává se se šňůrou o délce 180 cm. Dokončete Tripod Classic vhodným světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 wattů). Lampa je stmívatelná externím stmívačem (není součástí dodávky).
Kvalitní a žádaný kus Stativ černý s plátnem odstín černá 45 cm – Stativ Classic můžete sehnat bezprostředně tu na našich stránkách ve známé kategorii nezařazené. Nyní si můžete koupit ještě jiné zboží ze zmíněné sekce ve výhodné akci!

Povedený produkt Stativ černý s plátnem odstín černá 45 cm - Stativ Classic originál od výrobce QAZQA získáte právě nyní za parádní cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 839 Kč.