Stativ černý s lněným odstínem taupe 45 cm – Stativ Classic

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104101 Stojací lampa, která se skvěle hodí do obývacího pokoje! Hledáte lampu například na... více informací »
Stativ černý s lněným odstínem taupe 45 cm - Stativ Classic
Značka: QAZQA
3 275 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104101 Stojací lampa, která se skvěle hodí do obývacího pokoje! Hledáte lampu například na...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104101
Stojací lampa, která se skvěle hodí do obývacího pokoje! Hledáte lampu například na pohovku? Na to je ideální Tripod Classic. Máme ji v nespočtu variací, takže pro každého se najde vhodná lampa. Stojací lampa je vyrobena ze dřeva a má černou barvu. Má výšku 136 cm a průměr 45 cm. Noha má průměr 42,2 cm. Stínidlo, které je součástí dodávky, je vyrobeno z látky (lnu) a má šedohnědou barvu. Má výšku 25 cm a průměr 45 cm. Dodává se se šňůrou o délce 180 cm. Dokončete Tripod Classic vhodným světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 wattů). Lampa je stmívatelná externím stmívačem (není součástí dodávky). Kvalitní a žádaný produkt jde sehnat rovnou tu na stránkách umístěný v kategorii stojaci lampy! Nyní pořídíte jiné produkty z této oblíbené kategorie za nejnižší cenu. To však není vše, přichystali jsme toho pro vás více. U nás v nabídce najdete více skvělých produktů od značky QAZQA. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní produkt Stativ černý s lněným odstínem taupe 45 cm - Stativ Classic od top značky QAZQA snadno pořídíte tady a teď právě za extra cenu! Akční ceny již od 3 275 Kč.