Skvrna ve stylu art deco, černá, otočná a sklopná – Mosh 2

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93946 Toto je spot Mosh 2 v chladné černé barvě! Minimalistický ocelový rám je ideální pro... více informací »
Skvrna ve stylu art deco
Značka: QAZQA
1 225 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93946 Toto je spot Mosh 2 v chladné černé barvě! Minimalistický ocelový rám je ideální pro...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93946
Toto je spot Mosh 2 v chladné černé barvě! Minimalistický ocelový rám je ideální pro krásný dekorativní zdroj světla, který lze vidět! Pro vytvoření ještě větší atmosféry je lampa také stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Staňte se součástí trendy a osvětlete svůj domov nebo kancelář ve velkém stylu! Toto místo je velmi snadno nastavitelné pomocí kulového kloubu. To umožňuje, aby tato stropní světla svítila všemi směry. Lampa má výšku 18,5 cm a průměr 43 cm. Montážní deska má průměr 8 cm. Toto místo má dvě malé koncovky E14 a je dodáváno bez světelných zdrojů, proto si je objednejte spolu s ním (max. 40 W na světelný zdroj). Doplňte svůj interiér o Mosh 2!Tento skvělý produkt Skvrna ve stylu art deco, černá, otočná a sklopná – můžete najít bez problémů tu ve známé rubrice bodova svetla. Máme pro vás ostatní kusy z naší kategorie v akci. Přední dodavatel QAZQA vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní výrobky.

Hodně oblíbený produkt Skvrna ve stylu art deco, černá, otočná a sklopná - Mosh 2 od výrobce s dobrým jménem QAZQA pohodlně pořídíte online trvale výhodně. Výhodně za cenu 1 225 Kč.