Sklopný průmyslový spot černý – Jeany 4

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93281 Spojujeme praktičnost s atmosférou, výsledkem je série Jeany! Tyto univerzální skvrny lze použít kdekoli... více informací »
Sklopný průmyslový spot černý - Jeany 4
Značka: QAZQA
729 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93281 Spojujeme praktičnost s atmosférou, výsledkem je série Jeany! Tyto univerzální skvrny lze použít kdekoli...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93281
Spojujeme praktičnost s atmosférou, výsledkem je série Jeany! Tyto univerzální skvrny lze použít kdekoli chcete. Elegantní design se u vás doma nebo v kanceláři bude cítit jako ryba ve vodě! Pro tuto sérii je charakteristické, do jaké míry si otěže sami vezmete, protože světlo můžete nasměrovat jednoduše, ale efektivně. Lampa má výšku 14 cm, šířku 8 cm a délku 65 cm. Montážní deska má průměr 8 cm a výšku 2,5 cm. Lampu zakončíte čtyřmi světelnými zdroji s objímkou GU10 (max. 35 W). Toto přisazené místo je stmívatelné pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Zažijte světlo tam, kde je to potřeba, s Jeany 4.
Tento akční a ve slevě produkt Sklopný průmyslový spot černý je k sehnání nyní tady u nás umístěný v rubrice bodova svetla! Nyní můžete najít další produkty z naší sekce za akční cenu. Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce však také další zboží značky QAZQA. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známá značka QAZQA vám nabízí kvalitní produkty

Diskontní výrobek Sklopný průmyslový spot černý - Jeany 4 od známé značky QAZQA snadno pořídíte momentálně na webu pořád výhodně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 729 Kč.