Sklopný moderní bodový bílý – Jeany 4

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93282 Spojujeme praktičnost s atmosférou, výsledkem je série Jeany! Tyto univerzální skvrny lze použít kdekoli... více informací »
Sklopný moderní bodový bílý - Jeany 4
Značka: QAZQA
805 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93282 Spojujeme praktičnost s atmosférou, výsledkem je série Jeany! Tyto univerzální skvrny lze použít kdekoli...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93282
Spojujeme praktičnost s atmosférou, výsledkem je série Jeany! Tyto univerzální skvrny lze použít kdekoli chcete. Elegantní design se u vás doma nebo v kanceláři bude cítit jako ryba ve vodě! Pro tuto sérii je charakteristické, do jaké míry si otěže sami vezmete, protože světlo můžete nasměrovat jednoduše, ale efektivně. Lampa má výšku 14 cm, šířku 8 cm a délku 65 cm. Montážní deska má průměr 8 cm a výšku 2,5 cm. Lampu zakončíte čtyřmi světelnými zdroji s objímkou GU10 (max. 35 W). Toto přisazené místo je stmívatelné pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Zažijte světlo tam, kde je to potřeba, s Jeany 4.

Unikátní a žádaný produkt Sklopný moderní bodový bílý - Jeany 4 od spolehlivé značky QAZQA máte možnost dostat zrovna dnes za parádní cenu. Zrovna nyní za cenu 805 Kč.