Sklopný moderní bodový bílý – Jeany 1

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93272 Spojujeme praktičnost s atmosférou, výsledkem je série Jeany! Tyto univerzální skvrny lze použít kdekoli... více informací »
Sklopný moderní bodový bílý - Jeany 1
Značka: QAZQA
209 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93272 Spojujeme praktičnost s atmosférou, výsledkem je série Jeany! Tyto univerzální skvrny lze použít kdekoli...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93272
Spojujeme praktičnost s atmosférou, výsledkem je série Jeany! Tyto univerzální skvrny lze použít kdekoli chcete. Elegantní design se u vás doma nebo v kanceláři bude cítit jako ryba ve vodě! Pro tuto sérii je charakteristické, do jaké míry si otěže vezmete sami, protože světlo můžete nasměrovat jednoduše, ale efektivně. Lampa má výšku 11 cm a šířku 8 cm. Montážní deska má průměr 8 cm. Lampu zakončíte světelným zdrojem s objímkou GU10 (max. 35 W). Nezapomeňte si je objednat zvlášť. Toto přisazené místo je stmívatelné pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Zažijte světlo tam, kde je to potřeba, s Jeany 1. Vysoce kvalitní produkt můžete sehnat právě teď na webu zařazený v sekci nastenna svitidla. Nyní můžete koupit zcela nové výrobky z této sekce za internetové ceny. V očích zákazníků populární značka QAZQA pro vás připravuje vysoce kvalitní výrobky Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více. Mrkněte také na další kvalitní produkty značky QAZQA. Najdete je níže na této stránce.

Tento žádaný výrobek Sklopný moderní bodový bílý - Jeany 1 od spolehlivého výrobce QAZQA snadno naleznete momentálně na našich stránkách se slevou! Nyní pořídíte za 209 Kč.