Sklopný moderní bodový bílý – Jeana 3

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93288 Spojujeme praktičnost s atmosférou, výsledkem je série Jeana! Tyto univerzální skvrny lze použít kdekoli... více informací »
Sklopný moderní bodový bílý - Jeana 3
Značka: QAZQA
859 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93288 Spojujeme praktičnost s atmosférou, výsledkem je série Jeana! Tyto univerzální skvrny lze použít kdekoli...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93288
Spojujeme praktičnost s atmosférou, výsledkem je série Jeana! Tyto univerzální skvrny lze použít kdekoli chcete. Elegantní design se u vás doma nebo v kanceláři bude cítit jako ryba ve vodě! Pro tuto sérii je charakteristické, do jaké míry si otěže sami vezmete, protože světlo můžete nasměrovat jednoduše, ale efektivně. Lampa má výšku 17,5 cm a délku 53 cm. Montážní deska má průměr 8 cm. Lampu zakončíte třemi světelnými zdroji s objímkou GU10 (max. 35 W). Toto přisazené místo je stmívatelné pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Nechte světlo svítit tam, kde je to potřeba, s Jeanou 3.
Tento zlevněný kousek lze získat bez obtíží tady na našich stránkách umístěný v sekci bodova svetla! Nyní najdete parádní produkty z této kategorie za super peníze!

Tento velmi oblíbený výrobek Sklopný moderní bodový bílý - Jeana 3 od značky s dlouholetou historií QAZQA snadno najdete zrovna dnes za outletovou cenu. Ve skvělé akci za 859 Kč.