Skandinávská závěsná lampa chrom s čirým sklem – Ball 30

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91802 Tato moderní závěsná lampa Ball 30 se perfektně hodí do skandinávského interiéru! Pěkné... více informací »
Skandinávská závěsná lampa chrom s čirým sklem - Ball 30
Značka: QAZQA
1 389 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91802 Tato moderní závěsná lampa Ball 30 se perfektně hodí do skandinávského interiéru! Pěkné...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91802
Tato moderní závěsná lampa Ball 30 se perfektně hodí do skandinávského interiéru! Pěkné nad jídelním stolem nebo v hale. Jedná se o závěsnou lampu s koulí z čirého skla a chromovaným zavěšením. Lampa je výškově nastavitelná: minimálně 65 cm vysoká a maximálně 130 cm vysoká. Takže se můžete rozhodnout sami! Koule má průměr 30 cm. Se světelným zdrojem E27 o maximálním výkonu 60 Watt ho můžete zcela dokončit. Jděte na pěkný světelný zdroj s LED vlákny (jak je znázorněno na fotografiích), protože je jasně viditelný přes čiré sklo. Míč je také stmívatelný (stmívač není součástí dodávky), aby byl večer nad jídelním stolem mimořádně útulný. Dopřejte svému interiéru extra nádech s míčem 30! Tento design je k dispozici v různých velikostech, takže je můžete také spojit dohromady a vytvořit chladnou dynamickou kompozici s několika lampami. Vysoce kvalitní produkt Skandinávská závěsná lampa chrom s je k získání v pohodě tu na webu v populární sekci zavesna svitidla. Nyní získáte další produkty ve zmíněné sekci jednoduše online. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce ovšem další skvělé zboží od značky QAZQA. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní kousek Skandinávská závěsná lampa chrom s čirým sklem - Ball 30 od výrobce s dobrým jménem QAZQA lze pořídit právě dnes extra se slevou! Produkt koupíte teď u nás za 1 389 Kč.