Skandinávská závěsná lampa černá se zlatem – Depeche-Paul

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97272 Elegantní závěsná lampa, která vyzařuje svým jednoduchým geometrickým tvarem.... více informací »
Skandinávská závěsná lampa černá se zlatem - Depeche-Paul
Značka: QAZQA
1 925 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97272 Elegantní závěsná lampa, která vyzařuje svým jednoduchým geometrickým tvarem....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97272
Elegantní závěsná lampa, která vyzařuje svým jednoduchým geometrickým tvarem. Depeche-Paul má na hliníku chladnou černou povrchovou úpravu. Stínidlo má zlatou povrchovou úpravu, která vytváří krásný světelný efekt, když je lampa zapnutá. Zavěste si ji do kuchyně, jídelny, haly nebo obývacího pokoje a okamžitě máte doma poutač. Depeche-Paul má celkovou výšku 150 cm a průměr 36 cm. Během instalace můžete délku zkrátit. Montážní deska má průměr 9,5 cm. Průměr stínidla je 36 cm. Tuto závěsnou lampu zakončíte zdrojem světla maximálně 60 W, který se vejde do svítidla E27. Tuto lampu můžete také ztlumit pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Dodejte svému interiéru skandinávský nádech s Depeche-Paul: samo o sobě dost působivé, ještě působivější v kombinaci s jinými závěsnými lampami ze série Depeche. K dispozici také v černé barvě.
Hodně oblíbený kousek můžete získat snadno u nás ve známé sekci zavesna svitidla! Podívejte se na ještě další produkty ve zmiňované rubrice za super cenu.

Neodolatelný produkt Skandinávská závěsná lampa černá se zlatem - Depeche-Paul seženete na našich stránkách za výhodnou cenu. Ceny od 1395.00 korun. 1 925 Kč.