Skandinávská závěsná lampa černá se zlatem – Depeche-Jarred

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97270 Elegantní závěsná lampa, která vyzařuje svým jednoduchým geometrickým tvarem.... více informací »
Skandinávská závěsná lampa černá se zlatem - Depeche-Jarred
Značka: QAZQA
2 049 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97270 Elegantní závěsná lampa, která vyzařuje svým jednoduchým geometrickým tvarem....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97270
Elegantní závěsná lampa, která vyzařuje svým jednoduchým geometrickým tvarem. Depeche-Jarred má na hliníku chladnou černou povrchovou úpravu. Stínidlo má zlatou povrchovou úpravu, která vytváří krásný světelný efekt, když je lampa zapnutá. Zavěste si ji do kuchyně, jídelny, haly nebo obývacího pokoje a okamžitě máte doma poutač. Depeche-Jarred má celkovou výšku 150 cm a průměr 24 cm. Během instalace můžete délku zkrátit. Montážní deska má průměr 9,5 cm. Průměr stínidla je 24 cm. Tuto závěsnou lampu zakončíte zdrojem světla maximálně 60 W, který se vejde do svítidla E27. Tuto lampu můžete také ztlumit pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Dodejte svému interiéru skandinávský nádech s Depeche-Jarred: dostatečně působivé samo o sobě, ještě působivější v kombinaci s jinými závěsnými lampami ze série Depeche. K dispozici také v bílé barvě.

Oblíbený a kvalitní produkt Skandinávská závěsná lampa černá se zlatem - Depeche-Jarred značky QAZQA snadno můžete najít právě dnes levně! Zrovna nyní za cenu 2 049 Kč.