Skandinávská závěsná lampa černá s bílými 3 světly – Ron

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97353 Máte doma rádi skandinávské vlivy? Pak je tento Ron perfektní lampou pro váš jídelní stůl! Je to skutečný... více informací »
Skandinávská závěsná lampa černá s bílými 3 světly - Ron
Značka: QAZQA
3 015 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97353 Máte doma rádi skandinávské vlivy? Pak je tento Ron perfektní lampou pro váš jídelní stůl! Je to skutečný...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97353
Máte doma rádi skandinávské vlivy? Pak je tento Ron perfektní lampou pro váš jídelní stůl! Je to skutečný poutač v interiéru. Ron je krásně dokončen v černé barvě, což je velmi nadčasové. Bílý vnitřek stínidla poskytuje jasné atmosférické světlo. Má celkovou délku 120 cm. Všechny stínítka mají průměr 25 cm. Výbojka je výškově nastavitelná: minimálně 60 cm a maximálně 144,5 cm. Tímto způsobem můžete snadno určit výšku nad jídelním stolem. Lampu doplníte 3 pěknými zdroji světla, které se vejdou do objímky E27 (každý max. 40 W). Je také stmívatelný pomocí externího stmívače; určete si doma svoji vlastní atmosféru. S Ronem vytvoříte doma atraktivní vzhled!

Zajímavý produkt Skandinávská závěsná lampa černá s bílými 3 světly - Ron od dodavatele zboží QAZQA máte možnost najít v naší nabídce skutečně levně! Výhodně za super cenu 3 015 Kč.