Skandinávská závěsná lampa černá s bílou dvouvrstvou – Claudius

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96636 Pokud hledáte skutečný poutač pro váš interiér, pak je tato závěsná lampa Claudius pro... více informací »
Skandinávská závěsná lampa černá s bílou dvouvrstvou - Claudius
Značka: QAZQA
1 869 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96636 Pokud hledáte skutečný poutač pro váš interiér, pak je tato závěsná lampa Claudius pro...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 96636
Pokud hledáte skutečný poutač pro váš interiér, pak je tato závěsná lampa Claudius pro vás! Černá kovová závěsná lampa se stínítky v sobě má výrazný tvar, který poskytuje hravý světelný efekt. To zdůrazňuje bílá vnitřní strana čepic. Toto svítidlo je dodáváno bez světelného zdroje, takže si nezapomeňte objednat objímku E27, abyste lampu mohli okamžitě použít. Claudius má kapacitu maximálně 60 W a je vhodný i pro LED žárovky. Pokud chcete použít stmívatelnost této lampy, nezapomeňte si zakoupit stmívač, protože není součástí lampy. Závěsná lampa je skutečným doplňkem moderního obývacího pokoje, kuchyně nebo haly. Připojení této lampy je jako u jakékoli závěsné lampy.

Oblíbený a akční produkt Skandinávská závěsná lampa černá s bílou dvouvrstvou - Claudius od dodavatele s dobrým jménem QAZQA jednoduše získáte tady a teď právě ve výhodné akci! Právě lze objednat jen za 1 869 Kč.