Skandinávská závěsná lampa bronzová se skleněným 4-světlem – Dome

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97097 Hledáte doma moderní poutač? Pak je Dome pro vás! Je krásně dokončen ve zlatě se čtyřmi skleněnými... více informací »
Skandinávská závěsná lampa bronzová se skleněným 4-světlem - Dome
Značka: QAZQA
3 505 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97097 Hledáte doma moderní poutač? Pak je Dome pro vás! Je krásně dokončen ve zlatě se čtyřmi skleněnými...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97097
Hledáte doma moderní poutač? Pak je Dome pro vás! Je krásně dokončen ve zlatě se čtyřmi skleněnými odstíny, takže je zdroj světla krásně viditelný! Dokončete svou lampu pomocí 4 nápadných světelných zdrojů, které se vejdou do objímky E27 (každý max. 40 W). Svítilna je také stmívatelná pomocí externího stmívače, takže je večer díky Dome mimořádně útulná. Poznámka: světelný zdroj a stmívač nejsou součástí dodávky. Lampa je výškově nastavitelná, skvěle se hodí nad jídelní stůl! Tímto způsobem můžete sami určit výšku své lampy. Má minimální výšku 52,5 cm a maximální výšku 147 cm. Délka montážní desky na strop je 120 cm dlouhá a 10 cm široká. Zajistěte si doma závěsnou lampu Dome. Tento zlevněný výrobek Skandinávská závěsná lampa bronzová se skleněným získáte nyní na stránkách ve známé sekci zavesna svitidla! Vyhledejte si ještě jiné výrobky z této kategorie za outletovou cenu.

Nejprodávanější výrobek Skandinávská závěsná lampa bronzová se skleněným 4-světlem - Dome od výrobce QAZQA je k sehnání zrovna dneska opravdu výhodně. Cenově vychází na 3 505 Kč.