Skandinávská závěsná lampa bílá se zlatem – Depeche-Jarred

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97269 Elegantní závěsná lampa, která vyzařuje svým jednoduchým geometrickým tvarem.... více informací »
Skandinávská závěsná lampa bílá se zlatem - Depeche-Jarred
Značka: QAZQA
1 365 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97269 Elegantní závěsná lampa, která vyzařuje svým jednoduchým geometrickým tvarem....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97269
Elegantní závěsná lampa, která vyzařuje svým jednoduchým geometrickým tvarem. Depeche-Jarred má na hliníku chladnou bílou povrchovou úpravu. Stínidlo má zlatou povrchovou úpravu, která vytváří krásný světelný efekt, když je lampa zapnutá. Zavěste si ji do kuchyně, jídelny, haly nebo obývacího pokoje a okamžitě máte doma poutač. Depeche-Jarred má celkovou výšku 150 cm a průměr 24 cm. Během instalace můžete délku zkrátit. Montážní deska má průměr 9,5 cm. Průměr stínidla je 24 cm. Tuto závěsnou lampu zakončíte zdrojem světla maximálně 60 W, který se vejde do svítidla E27. Tuto lampu můžete také ztlumit pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Dodejte svému interiéru skandinávský nádech s Depeche-Jarred: dostatečně působivé samo o sobě, ještě působivější v kombinaci s jinými závěsnými lampami ze série Depeche. K dispozici také v černé barvě.
Tento oblíbený výrobek lze sehnat již dnes na našem webu v populární sekci zavesna svitidla. Nyní si můžete koupit ostatní produkty z této oblíbené sekce za internetové ceny. Přední značka QAZQA dlouhodobě prodává prvotřídní produkty. To není všechno, u nás nabízíme více! Podívejte se taky na další prověřené kousky značky QAZQA. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní produkt Skandinávská závěsná lampa bílá se zlatem - Depeche-Jarred od známé značky QAZQA získáte na našich stránkách teď právě za mimořádně nízkou cenu. Právě lze objednat jen za 1 365 Kč.