Skandinávská závěsná lampa bílá 45 cm – Lina Drop

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91044 Závěsná lampa Lina Drop vyniká svým jedinečným a hravým designem. Je vyrobena z pevné... více informací »
Skandinávská závěsná lampa bílá 45 cm - Lina Drop
Značka: QAZQA
3 569 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91044 Závěsná lampa Lina Drop vyniká svým jedinečným a hravým designem. Je vyrobena z pevné...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91044
Závěsná lampa Lina Drop vyniká svým jedinečným a hravým designem. Je vyrobena z pevné bílé látky s kovem, což je charakteristické pro design této lampy. Například zavěste tuto lampu nad jídelní stůl nebo v obývacím pokoji. Díky otevřenému designu kapuce dává Lina Drop příjemný světelný efekt na stěnu a strop. Je výškově nastavitelný: minimálně 85 cm a maximálně 195 cm; super užitečné pro jídelní stůl! Délka kabelu je 143 cm. Stínidlo má průměr 45 cm. Doplníte jej světelným zdrojem E27 o max. 60 Watt. Je také stmívatelný pomocí externího stmívače. Udělejte to doma útulně s naší Lina Drop!Velmi oblíbený kousek Skandinávská závěsná lampa bílá 45 cm – Lina Drop můžete dostat právě nyní tady a teď na našem webu v populární sekci zavesna svitidla. Pořiďte si vyjímečné produkty z naší rubriky za výhodné peníze.

Hodně žádaný produkt Skandinávská závěsná lampa bílá 45 cm - Lina Drop od společnosti s výborným jménem QAZQA snadno získáte tady a teď právě ve výhodné akci! Na našich stránkách za 3 569 Kč.