Skandinávská oblouková lampa černá se zlatem – Recife

Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 98233 Tato skandinávská zakřivená stojací lampa Recife je opravdovým výrobcem nálad! Tato černá kovová... více informací »
Skandinávská oblouková lampa černá se zlatem - Recife
Značka: Trio Leuchten
2 989 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 98233 Tato skandinávská zakřivená stojací lampa Recife je opravdovým výrobcem nálad! Tato černá kovová...

Výrobce: Trio Leuchten
Produkt číslo: 98233
Tato skandinávská zakřivená stojací lampa Recife je opravdovým výrobcem nálad! Tato černá kovová oblouková lampa se perfektně hodí do skandinávského interiéru. Oblouková lampa poskytuje v obývacím pokoji funkční i atmosférické světlo. Tato lampa má celkovou výšku 163 cm a šířku 25 cm. Stínidlo má průměr 25 cm. Oblouk je nastavitelný, takže si sami určíte výšku a rozpětí. Stínidlo má zlatý vnitřek, který zajišťuje, že světlo se odráží v teplé záři. Recife je dodáván bez světelného zdroje. Doplňte svou obloukovou lampu světelným zdrojem s objímkou E27. Můžete je snadno objednat! Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. Vytvořte příjemnou atmosféru s obloukovou lampou Recife!
Oblíbený produkt Skandinávská oblouková lampa černá se zlatem – Recife je k dispozici bez obtíží tu na webu v kategorii obloukove lampy! Nyní získáte ještě ostatní kousky z naší kategorie ve slevě. Oblíbený dodavatel Trio Leuchten vám může poskytnout top produkty Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte na další prověřené produkty od značky Trio Leuchten. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt Skandinávská oblouková lampa černá se zlatem - Recife od značky se skvělou pověstí Trio Leuchten můžete sehnat u nás nyní za skvělou cenu! Momentálně v akci za 2 989 Kč.