Skandinávská oblouková lampa černá – Recife

Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 96275 Tato skandinávská zakřivená stojací lampa Recife je opravdovým výrobcem nálad! Tato černá kovová... více informací »
Skandinávská oblouková lampa černá - Recife
Značka: Trio Leuchten
2 585 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 96275 Tato skandinávská zakřivená stojací lampa Recife je opravdovým výrobcem nálad! Tato černá kovová...

Výrobce: Trio Leuchten
Produkt číslo: 96275
Tato skandinávská zakřivená stojací lampa Recife je opravdovým výrobcem nálad! Tato černá kovová oblouková lampa se perfektně hodí do skandinávského interiéru. Oblouková lampa poskytuje v obývacím pokoji funkční i atmosférické světlo. Tato lampa má celkovou výšku 160 cm a šířku 25 cm. Stínidlo má průměr 25 cm. Oblouk je nastavitelný na jednom místě, takže si sami určíte výšku a rozpětí. Stínidlo má bílý vnitřek, který zajišťuje dobré odražení světla. Recife je dodáván bez světelného zdroje. Doplňte svou obloukovou lampu světelným zdrojem s objímkou E27. Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače. Vytvořte příjemnou atmosféru s obloukovou lampou Recife!Kvalitní a levný produkt Skandinávská oblouková lampa černá můžete pořídit v pohodě tady a teď na našich stránkách v kategorii stojaci lampy. Najděte si ještě ostatní produkty z této populární sekce za super ceny! Věhlasná značka Trio Leuchten dodává velmi kvalitní produkty. To ale není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se taky na další produkty od dodavatele Trio Leuchten. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě produkt Skandinávská oblouková lampa černá - Recife od dodavatele s dobrým jménem Trio Leuchten jde získat právě teď v nabídce za zcela nejnižší cenu! Momentálně v akci za 2 585 Kč.