Sada stolní a stojací lampy s černým stínidlem – Pip

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97344 Super pěkná kombinace, to je tento stůl Pip a stojací lampa. Hodí se perfektně do vaší kanceláře nebo... více informací »
Sada stolní a stojací lampy s černým stínidlem - Pip
Značka: QAZQA
2 755 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97344 Super pěkná kombinace, to je tento stůl Pip a stojací lampa. Hodí se perfektně do vaší kanceláře nebo...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97344
Super pěkná kombinace, to je tento stůl Pip a stojací lampa. Hodí se perfektně do vaší kanceláře nebo obývacího pokoje. Černá barva s dřevěnými nohami dává vašemu domovu moderní, měkký vzhled. Stojací lampa má výšku 155 cm a je 70 cm dlouhá. Stolní lampa (například pěkná na stole) je vysoká 56 cm, stínidlo má průměr 30 cm. Svítidla jsou stmívatelná (stmívač není součástí dodávky) pro vytvoření útulné atmosféry doma. Obě žárovky mají velkou objímku E27 a jsou dodávány bez světelných zdrojů, proto si je objednejte. Rozjasněte svůj domov touto podlahovou a stolní lampou Pip!

Zajímavý kousek Sada stolní a stojací lampy s černým stínidlem - Pip od výrobce s mnohaletou tradicí QAZQA snadno najdete právě teď za extra cenu. Nyní pořídíte jen za 2 755 Kč.