Sada 6ks moderních venkovních zemních bodových nerez IP65 – Delux

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104352 Nechte svou zahradu nebo příjezdovou cestu zazářit s moderními podlahovými svítidly Delux.... více informací »
Sada 6ks moderních venkovních zemních bodových nerez IP65 - Delux
Značka: QAZQA
3 709 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104352 Nechte svou zahradu nebo příjezdovou cestu zazářit s moderními podlahovými svítidly Delux....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104352
Nechte svou zahradu nebo příjezdovou cestu zazářit s moderními podlahovými svítidly Delux. Spoty jsou vyrobeny z nerezové oceli se sklem a plastem. Každý bod má průměr 13 cm. Instalační rozměry jsou 12,6 cm v průměru a 14,5 cm do hloubky. Sklenice má průměr 8,7 cm. Jedno místo zakončíte světelným zdrojem s objímkou GU10 (max. 50 Watt). Takže se ujistěte, že si je objednáte s 6. Díky hodnotě IP 65 jsou body odolné proti stříkající vodě, ideální pro venkovní použití! Spoty jsou stmívatelné externím stmívačem, který není součástí dodávky. S těmito zemními body snadno osvětlíte zahradní cestu, plot nebo ten jeden krásný strom. Vytvořte venku více atmosféry s Delux.

Akční a ve slevě kus Sada 6ks moderních venkovních zemních bodových nerez IP65 - Delux od skvělého a známého výrobce QAZQA lze získat zde za nejnižší cenu! Aktuálně za 3 709 Kč.