Sada 6ks moderních broušených bodových ocelí z nerezové oceli – Basic Round

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104351 Nechte svou zahradu nebo příjezdovou cestu zazářit s moderními základními kulatými... více informací »
Sada 6ks moderních broušených bodových ocelí z nerezové oceli - Basic Round
Značka: QAZQA
2 575 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104351 Nechte svou zahradu nebo příjezdovou cestu zazářit s moderními základními kulatými...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104351
Nechte svou zahradu nebo příjezdovou cestu zazářit s moderními základními kulatými zemními spoty. Spot je vyroben z nerezové oceli se sklem. Má průměr 10,5 cm. Instalační rozměry jsou 10,5 cm v průměru a 13 cm do hloubky. Jedno místo zakončíte světelným zdrojem s objímkou GU10 (max. 50 Watt). Takže se ujistěte, že si je objednáte s 6. Díky hodnotě IP 65 jsou body odolné proti stříkající vodě, ideální pro venkovní použití! Spoty jsou stmívatelné externím stmívačem, který není součástí dodávky. S těmito zemními body snadno osvětlíte zahradní cestu, plot nebo ten jeden krásný strom. Vytvořte více atmosféry venku pomocí Basic Round.

Tento diskontní kousek Sada 6ks moderních broušených bodových ocelí z nerezové oceli - Basic Round od společnosti QAZQA lze sehnat tady za příznivou cenu. Nyní nakoupíte za 2 575 Kč.