Sada 6 zapuštěných bodových ocelí včetně LED 3stupňových stmívatelných IP65 – Blanca

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104387 Hledáte sadu zapuštěných míst ocelové barvy? Pak už nehledejte! Sada blanca obsahuje... více informací »
Sada 6 zapuštěných bodových ocelí včetně LED 3stupňových stmívatelných IP65 - Blanca
Značka: QAZQA
845 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104387 Hledáte sadu zapuštěných míst ocelové barvy? Pak už nehledejte! Sada blanca obsahuje...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104387
Hledáte sadu zapuštěných míst ocelové barvy? Pak už nehledejte! Sada blanca obsahuje nejméně šest krásných zapuštěných míst. Mají krytí IP65, což je ideální pro místa, jako je koupelna. Zapuštěná místa Blanca se dodávají v sadě 6 kusů. Jsou vyrobeny z plastu a mají ocelovou barvu. Skvrny mají průměr 9 cm a výšku 4,8 cm. Instalační rozměry mají průměr 7 cm a hloubku 5,5 cm. Dostanete je včetně (nevyměnitelného) světelného zdroje LED. Bod dává 350 lumenů světla. Jsou stmívatelné ve 3 krocích, takže si můžete vybrat, jak jasné světlo chcete mít. Od náladového osvětlení po funkční světlo. Světelné zdroje mají 2 700 Kelvinů, což poskytuje extra teplé bílé světlo. Díky hodnotě IP IP65 jsou odolné proti stříkající vodě a dobře odolávají vodním paprskům. Tyto minimalistické skvrny v barvě oceli vypadají dobře v každém interiéru!
Tento unikátní výrobek Sada 6 zapuštěných bodových ocelí včetně LED 3stupňových stmívatelných lze nakoupit nyní tady na našem webu umístěný v sekci venkovní osvětlení! Vyberte si ještě další produkty z této rubriky za mimořádně nízkou cenu. To ale není všechno, náš sortiment je široký! Podívejte se taky na další kousky od značky QAZQA. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel QAZQA dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní výrobky

Oblíbený a kvalitní produkt Sada 6 zapuštěných bodových ocelí včetně LED 3stupňových stmívatelných IP65 - Blanca od známého dodavatele QAZQA jednoduše naleznete u nás nyní téměř zdarma. Výhodně za cenu 845 Kč.