Sada 6 míst, bílá, otočná a sklopná – Rondoo 1 nahoru

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102694 Tento povrchový nástavec Rondoo 1 up se hodí do každého interiéru. Má průměr 9,5 cm a... více informací »
Sada 6 míst
Značka: QAZQA
3 299 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102694 Tento povrchový nástavec Rondoo 1 up se hodí do každého interiéru. Má průměr 9,5 cm a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102694
Tento povrchový nástavec Rondoo 1 up se hodí do každého interiéru. Má průměr 9,5 cm a výšku 12,5 cm. Velikost montážní desky má průměr 9,5 cm. Tento spot je vyroben z hliníku v bílé barvě a má luxusní kvalitativní vzhled. Stropní hrnec má armaturu GU10. Doplňte jej světelným zdrojem GU10 o maximálním výkonu 50 W. Příjemným doplňkem k tomuto stropnímu reflektoru je jeho výklopnost: osvětlete tak svůj prostor tak, jak chcete! Rondoo 1 up je také stmívatelný (stmívač není součástí dodávky). Toto nástěnné bodové světlo Rondoo 1 nahoře jednoduché, ale stylové pro váš strop. Nyní ještě levnější jako sada 6! Unikátní a oblíbený produkt je k dostání jednoduše tu na webu v rubrice nastenna svitidla! Nyní koupíte zlevněné produkty z naší kategorie za příznivou cenu! To ale není všechno, u nás vám nabídneme víc! Podívejte se taky na další kvalitní kousky od dodavatele QAZQA. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tato značka QAZQA dlouhodobě nabízí kvalitní výrobky. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Tento žádaný kus Sada 6 míst, bílá, otočná a sklopná - Rondoo 1 nahoru značky QAZQA je k dostání ještě dnes v akci. Výhodně za super cenu 3 299 Kč.