Sada 5 zapuštěných skvrn stříbrná 3stupňová stmívatelná – Ulo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102440 Ulo je nadčasové moderní zapuštěné místo, které se perfektně hodí do obývacího... více informací »
Sada 5 zapuštěných skvrn stříbrná 3stupňová stmívatelná - Ulo
Značka: QAZQA
1 059 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102440 Ulo je nadčasové moderní zapuštěné místo, které se perfektně hodí do obývacího...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102440
Ulo je nadčasové moderní zapuštěné místo, které se perfektně hodí do obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny. Má průměr 8,2 cm a výšku 3 cm. Instalace má průměr 6,8 cm a hloubku 3,1 cm. Skvrna je vyrobena z plastu se stříbrným vzhledem. Ulo je dodáváno včetně nevyměnitelného LED osvětlení (max. 5 Wattů). Má hodnotu 2700 -27 000 Kelvinů a 330 lumenů, což z něj činí skutečnou velmoc! V průměru vydrží LED 25 000 hodin hoření. Lampa je vybavena 3stupňovým stmívačem, se kterým vytvoříte v místnosti zvláštní atmosféru. Když jednou stisknete vypínač, získáte 100% světla (plné světlo), když jej znovu stisknete, získáte 60% světla. Potřetí získáte 30% světla (okolní světlo). Skvrny lze perfektně použít jako základní osvětlení a na tak krásném místě, jako je Ulo, je také příjemné se na ně dívat. Nyní extra cenově dostupné v sadě 5! Kvalitní kousek Sada 5 zapuštěných skvrn stříbrná 3stupňová stmívatelná – Ulo jde nakoupit teď tady a teď na našem webu zařazený v rubrice podhledove svetlo. Získejte ještě další výrobky z této oblíbené rubriky za výprodejovou cenu. Známý dodavatel QAZQA prodává prvotřídní výrobky. Nabídka platí do vyprodání zásob!

Kvalitní produkt Sada 5 zapuštěných skvrn stříbrná 3stupňová stmívatelná - Ulo od společnosti s dlouholetou tradicí QAZQA můžete najít právě teď u nás za neuvěřitelně výhodnou cenu. Zrovna teď v akci za 1 059 Kč.