Sada 5 zapuštěných reflektorů z bílé oceli – Carree

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98711 Robustní čtvercový otočný čep z bílé oceli a sklopné zapuštěné místo! Opravdu patří do moderního... více informací »
Sada 5 zapuštěných reflektorů z bílé oceli - Carree
Značka: QAZQA
1 455 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98711 Robustní čtvercový otočný čep z bílé oceli a sklopné zapuštěné místo! Opravdu patří do moderního...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98711
Robustní čtvercový otočný čep z bílé oceli a sklopné zapuštěné místo! Opravdu patří do moderního prostředí. Tento Carree 1 je sklopný, takže můžete osvětlit své temné rohy v domě, jak chcete. Má délku a šířku 10,2 cm. Instalační rozměry: délka a šířka 9,3 cm a hloubka 10 cm. Doplňte jej světelným zdrojem GU10 o maximálním výkonu 50 W. Dalším pěkným doplňkem tohoto zapuštěného místa je, že jej lze spojit s několika do nebo společně. Můžete tedy spojit dva nebo čtyři dohromady, jak chcete! Ocelová verze mu okamžitě dodává moderní nádech. Můžete jej také ztlumit (stmívač není součástí dodávky). Jeďte tvrdě a vyberte si tento Carree! Nyní ještě levnější jako sada 5! Velmi žádaný produkt Sada 5 zapuštěných reflektorů z bílé oceli – jde pořídit teď na našem webu v kategorii podhledove svetlo! Nyní si můžete pořídit ostatní zboží ve zmíněné kategorii jednoduše online! Máme toho více, máme v nabídce však také další kvalitní kousky od výrobce QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný výrobek Sada 5 zapuštěných reflektorů z bílé oceli - Carree od odblíbeného výrobce QAZQA můžete najít zde za výhodné peníze! Výhodně za 1 455 Kč.