Sada 5 venkovních broušených skel z nerezové oceli IP65 – Delux

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95600 Krásné místo dobré kvality s těžkým krytem z nerezové oceli. Toto pozemní místo má... více informací »
Sada 5 venkovních broušených skel z nerezové oceli IP65 - Delux
Značka: QAZQA
3 259 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95600 Krásné místo dobré kvality s těžkým krytem z nerezové oceli. Toto pozemní místo má...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 95600
Krásné místo dobré kvality s těžkým krytem z nerezové oceli. Toto pozemní místo má výklopný interiér, takže světlo lze směrovat ze země. Lampu lze stmívat pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Lampa má průměr 13 cm. Instalační rozměry tohoto místa: průměr 12,6 cm a hloubka 14,5 cm. Bod je dodáván s kabelem o délce přibližně 30 cm, který musí být vodotěsně připojen k zemnicímu kabelu. Místo lze také přejet (můžete po něm přejet autem). Lampu doplňujete světelným zdrojem GU10 s příkonem max. 50. Tento světelný zdroj lze objednat samostatně. Delux je odolný proti stříkající vodě, což z něj činí ideální lampu pro venkovní použití. Nyní ještě levnější jako sada 5!
Ve slevě produkt Sada 5 venkovních broušených skel z nerezové oceli IP65 – Delux je k získání teď tu ve známé sekci bodova svetla. Připravili jsme pro vás ještě další produkty ve zmiňované sekci jednoduše online.

Kvalitní a oblíbený produkt Sada 5 venkovních broušených skel z nerezové oceli IP65 - Delux originál od výrobce QAZQA lze získat v naší online nabídce napořád výhodně! Nyní pořídíte za super cenu 3 259 Kč.