Sada 4ks průmyslových nástěnných svítidel rezavohnědá IP44 – Baleno II

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104579 Jak robustní nástěnné svítidlo Baleno I. Jeho rezavě hnědá barva dodá vašemu interiéru industriální... více informací »
Sada 4ks průmyslových nástěnných svítidel rezavohnědá IP44 - Baleno II
Značka: QAZQA
3 089 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104579 Jak robustní nástěnné svítidlo Baleno I. Jeho rezavě hnědá barva dodá vašemu interiéru industriální...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104579
Jak robustní nástěnné svítidlo Baleno I. Jeho rezavě hnědá barva dodá vašemu interiéru industriální nádech. Nástěnné svítidlo je vyrobeno z hliníku a je dodáváno v sadě 4 kusů! Má hloubku 9 cm, výšku 15 cm a délku 6,5 cm. Pěkná věc na Baleno I je, že lampa dává světlo nahoře i dole. Nástěnné svítidlo doplníte osmi světelnými zdroji GU10 o max. 35 Watt. Ujistěte se, že je objednáváte samostatně. Nástěnná svítidla jsou stmívatelná externím stmívačem, který není součástí dodávky. Se svou hodnotou IP44 je Baleno I odolné proti stříkající vodě. Ideální vedle vchodových dveří nebo do koupelny. Doplňte svůj industriální interiér nástěnným svítidlem Baleno I.

Výjimečný a žádaný kousek Sada 4ks průmyslových nástěnných svítidel rezavohnědá IP44 - Baleno II od oblíbené značky se zárukou kvality QAZQA snadno získáte momentálně opravdu levně. Teď za akční cenu 3 089 Kč.